NK10HY180134
Förpackningsstorlek:
20 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
55 varianter
Utvald variant:
NK10HY180134
Ferrule 18mm-10 PA
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Hydraspecma
Diameter inner
18 mm
Length
21 mm
Material
Steel
Surface treatment
Zinc-Nickel plated
Pakke str.
20 st
Stregkode
203409
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
deu
Produkt information
Presshylsa enkelpressning Lågtryckshylsa id 18,0 mm
Product datasheet
Andre kigger på
Safety Clamps aluminium 6" Dim. 168-147mm.
Varenummer:
RK150
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
Klämbackar Ø 143-148, EN14420, Aluminium
Varenummer:
RK125
Min. bestillingsenhed er:
Hylsa Industrislang DN65 YD slang max 82, Stål
Presshylsa Lågtryckshylsa ID=17,5 L=21 d2=11,3
NK08HY175113
50 st
Presshylsa Lågtryck i stål
Presshylsa Lågtryck i stål
BA-100-105
Hylsa i stål ID=22,5
Hylsa i stål ID=22,5
BA-022
Presshylsa Lågtryckshylsa ID=14,5 L=17 d2=10
NK06HY14596
25 st
Hylsa i stål
Hylsa i stål
BA-077-082
Presshylsa enkelpressning
Presshylsa enkelpressning
NK02HY10562
50 st
Presshylsa dubbelpressning ID 40mm
ND25HY40028
25 st
Presshylsa dubbelpressning ID 36mm
ND25HY36027
Presshylsa dubbelpressning ID 34,5mm
ND20HY345238
Ferrule 28mm-16 PA
Ferrule 28mm-16 PA
ND16HY280163
10 st
Ferrule 23mm-13 PA
Ferrule 23mm-13 PA
ND13HY230150
10 st
Presshylsa Lågtryckshylsa ID=9, L=17, d2=6,2
NK02HY09062
Presshylsa Lågtryckshylsa ID=19 L=20 d2=13,4
NK10HY190134
Presshylsa dubbelpressning Lågtryckshylsa id 25,5 mm
ND13HY255169
Presshylsa dubbelpressning Lågtryckshylsa id 26 mm