NK08HY155117
Pakke str.:
50 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
55 varianter
Valgt variant:
NK08HY155117
Presshylsa enkelpressning
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Hydraspecma
Diameter inner
15.5 mm
Length
20 mm
Material
Steel
Surface treatment
Zinc-Nickel plated
Package size
50 st
Barcode
203631
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
Presshylsa enkelpressning Lågtryckshylsa id 15,5 mm
Product datasheet
Others has been looking for
Safety Clamps aluminium 6" Dim. 168-147mm.