NK04HY12573
Presshylsa enkelpressning Lågtryckshylsa id 12,5 mm
Artikelnummer:
NK04HY12573
Förpackningsstorlek:
50 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
Brand Name
Hydraspecma
Diameter inner
12.5 mm
Length
18 mm
Material
Steel
Surface treatment
Zinc-Nickel plated
Förpackningsstorlek
50 st
Streckkod
297842
Bruttovikt
0,003 Kg
Nettovikt
0,003 Kg
Ursprungsland
deu