NK02HY10562
Pakke str.:
50 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
55 varianter
Valgt variant:
NK02HY10562
Presshylsa enkelpressning
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Hydraspecma
Diameter inner
10.5 mm
Length
15 mm
Material
Steel
Surface treatment
Zinc-Nickel plated
Pakke str.
50 st
Stregkode
203336
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
deu
Produkt information
Presshylsa enkelpressning Lågtryckshylsa id 10,5 mm