NDG108-045SB37
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
59 variants
Chosen variant:
NDG108-045SB37
AXELKOPPLING OMT PUMP
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Hydraspecma
Diameter outer
108 mm
Motor power
33 kW
Shaft type
DIN 5462 / ISO 14
Standard ISO
ISO 14
Torque nominal
260 daNm
Package size
Barcode
191809
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ita
Product information
AXELKOPPLING OMT PUMP
Technical data
Others has been looking for
Rubber lamella for coupling
Rubber lamella for coupling
Partnumber:
EGE0
Koblingsdel, 19mm.
Koblingsdel, 19mm.