ND86K1C35
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
59 varianter
Valgt variant:
ND86K1C35
AXELKOPPLING OMT PUMP
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Hydraspecma
Diameter outer
86 mm
Motor power
13,7 kW
Shaft diameter
25,4 mm
Shaft keyway
6,35 mm
Torque nominal
87.3 daNm
Package size
Barcode
191803
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ita
Product information
AXELKOPPLING OMT PUMP
Technical data
Others has been looking for
Rubber lamella for coupling
Rubber lamella for coupling
Partnumber:
EGE0
Package size:
Min. order quantity is:
Koblingsdel, 19mm.
Koblingsdel, 19mm.