ND86HD98
Utvald variant:
ND86HD98
AXELKOPPLING OMT PUMP
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Hydraspecma
Diameter outer
86 mm
Motor power
13,7 kW
Shaft diameter
31,75 mm
Shaft keyway
6,35, 7,95 mm
Torque nominal
87.3 daNm
Pakke str.
Stregkode
191801
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
ita
Produkt information
AXELKOPPLING OMT PUMP
Technical data
Andre kigger på
Axelkoppling OMT Pump Gr.2, 1:8
Varenummer:
ND65P2
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
KUGGKRANS OMT (ND65) 18 NBR75
KUGGKRANS OMT (ND65) 18 NBR75
Varenummer:
R-62
Min. bestillingsenhed er:
AXELKOPPLING OMT MOTOR
AXELKOPPLING OMT MOTOR
ND86B
AXELKOPPLING OMT 17KIL5
AXELKOPPLING OMT 17KIL5
ND65PD14
Axelkoppling 19mm-Gr1
Axelkoppling 19mm-Gr1
AKG04FS100Z
Axelkoppling OMT Pump Gr.1, 1:8
ND65PU1P
Axelkoppling 19mm-Gr2
Axelkoppling 19mm-Gr2
AKG04FS200Z
ND108C
AXELKOPPLING OMT
AXELKOPPLING OMT
ND65A
ND65C
Axelkoppling MPF 55mm
Axelkoppling MPF 55mm
SGEA51M09109FG
Kuggkrans
Kuggkrans
EGE4
ND65B
Axelkoppling 38mm-Gr2
Axelkoppling 38mm-Gr2
AKG11FS200Z
Axelkoppling 14mm-Gr1
Axelkoppling 14mm-Gr1