ND65PD15
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
59 variants
Chosen variant:
ND65PD15
AXELKOPPLING OMT PUMP
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Hydraspecma
Diameter outer
65 mm
Motor power
6 kW
Shaft diameter
17,46 mm
Shaft keyway
4,76 mm
Torque nominal
38.2 daNm
Pakke str.
Stregkode
191792
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
ita
Produkt information
AXELKOPPLING OMT PUMP
Technical data
Andre kigger på
Rubber lamella for coupling
Rubber lamella for coupling
Varenummer:
EGE0
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
Koblingsdel, 19mm.
Koblingsdel, 19mm.