ND108P3U
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
59 varianter
Utvald variant:
ND108P3U
AXELKOPPLING OMT PUMP
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Akselkonus
1:8
Akseltype
Tapered
Diameter udvendig
108 mm
Moment nominelt
210 daNm
Motor effekt
33 kW
Mærke navn
Hydraspecma
Pumpegruppe
3
Pakke str.
Stregkode
191758
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
ita
Produkt information
AXELKOPPLING OMT PUMP
Technical data
Andre kigger på
Axelkoppling OMT Pump Gr.2, 1:8
Varenummer:
ND65P2
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
KUGGKRANS OMT (ND65) 18 NBR75
KUGGKRANS OMT (ND65) 18 NBR75
Varenummer:
R-62
Min. bestillingsenhed er:
AXELKOPPLING OMT MOTOR
AXELKOPPLING OMT MOTOR
ND86B
AXELKOPPLING OMT 17KIL5
AXELKOPPLING OMT 17KIL5
ND65PD14
Axelkoppling 19mm-Gr1
Axelkoppling 19mm-Gr1
AKG04FS100Z
Axelkoppling OMT Pump Gr.1, 1:8
ND65PU1P
Axelkoppling 19mm-Gr2
Axelkoppling 19mm-Gr2
AKG04FS200Z
ND108C
AXELKOPPLING OMT
AXELKOPPLING OMT
ND65A
ND65C
Axelkoppling MPF 55mm
Axelkoppling MPF 55mm
SGEA51M09109FG
Kuggkrans
Kuggkrans
EGE4
ND65B
Axelkoppling 38mm-Gr2
Axelkoppling 38mm-Gr2
AKG11FS200Z
Axelkoppling 14mm-Gr1
Axelkoppling 14mm-Gr1