ND108HD98
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
59 variants
Chosen variant:
ND108HD98
AXELKOPPLING OMT PUMP
Specifications
Dimensions and shipping
Axel diameter
31,75 mm
Axel kilspår
6,35, 7,95 mm
Diameter utv.
108 mm
Moment nominellt
210 daNm
Motoreffekt
33 kW