ND108HD43
AXELKOPPLING OMT PUMP
Partnumber:
ND108HD43
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
Brand Name
Hydraspecma
Diameter outer
108 mm
Motor power
33 kW
Shaft diameter
32 mm
Shaft keyway
10,0 mm