ND108HD34
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
59 varianter
Utvald variant:
ND108HD34
AXELKOPPLING OMT PUMP
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Aksel diameter
25 mm
Aksel notgang
8,0 mm
Diameter udvendig
108 mm
Moment nominelt
210 daNm
Motor effekt
33 kW
Mærke navn
Hydraspecma
Förpackningsstorlek
Streckkod
191748
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
ita
Produktinformation
AXELKOPPLING OMT PUMP
Technical data
Andra tittar på
Rubber lamella for coupling
Rubber lamella for coupling
Artikelnummer:
EGE0
Koblingsdel, 19mm.
Koblingsdel, 19mm.