M/61080/M/75
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
36 variants
Chosen variant:
M/61080/M/75
Ø80 DV Linjärcylinder
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Norgren
Cushioning type
Buffer
Diameter inner cylinder
80 mm
Pressure max.
10 bar
Pressure min.
1 bar
Stroke
75 mm
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-10 °C