M/61063/M/75
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
36 varianter
Valgt variant:
M/61063/M/75
Ø63 DV Linjärcylinder
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Norgren
Cushioning type
Buffer
Diameter inner cylinder
63 mm
Pressure max.
10 bar
Pressure min.
1 bar
Stroke
75 mm
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-10 °C