M/61050/M/75
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
36 varianter
Utvald variant:
M/61050/M/75
Ø50 Linjärcylinder
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter inner cylinder
50 mm
Pressure max.
10 bar
Pressure min.
1 bar
Stroke
75 mm
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-10 °C