M/61050/M/25
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
36 varianter
Valgt variant:
M/61050/M/25
Ø50 Linjärcylinder
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter inner cylinder
50 mm
Pressure max.
10 bar
Pressure min.
1 bar
Stroke
25 mm
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-10 °C