M/61040/M/50
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
36 variants
Chosen variant:
M/61040/M/50
Ø40 DV Linjärcylinder
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inner cylinder
40 mm
Pressure max.
10 bar
Pressure min.
1 bar
Stroke
50 mm
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-10 °C