M/60116/M/125
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
36 varianter
Valgt variant:
M/60116/M/125
Ø16 Linjärenhet
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter indvendig cylinder
16 mm
Dæmpningstype
Buffer
Materiae endedæksel
Aluminium
Mærke navn
Norgren
Slaglængde
125 mm
Temperatur maks.
+80 °C
Temperatur min.
0 °C
Tryk maks.
8 bar
Tryk min.
1 bar