MSTP-X25T
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Ludecke
Model code
MSTP-X25T
Pakke str.
Stregkode
373127
Brutto vægt
0,12 Kg
Netto vægt
0,12 Kg
Oprindelsesland
DE
Produkt information
Slangkoppling rak för cement 25mm Utv G1
Product datasheet
Andre kigger på
Mortar plug system 22 male female-2" BSPP
Varenummer:
VIG20/50
Pakke str.:
Coupling with female thread. System 22 and 1 handle
Varenummer:
MIG10-MA
Min. bestillingsenhed er:
Packning Cementkoppling Typ 50. NBR
MDR50
10 st
Min. bestillingsenhed er:
10 st
RUBBER RING MORTAR COUPLING TYP 35 PERBUNAN
MDR35
Locking Arm for Cement Coupling Type 50 & 65
MNH-636
MORTAR KOBLING 2"INNV.GJ.
MORTAR KOBLING 2"INNV.GJ.
MIG20/50-N
Betongkoppling System 22, Hane 25, Inv-G1''
VIG10/25
Plug Mortar System 22 with female thread G1"
VIG10-MA
MORTAR FEMALE PLUG (23.5) TYP 35.G 1 1/4" FEMALE
VIG54/35-N
Tätning för cementkoppling
Tätning för cementkoppling
MDR-X25
VST 50/35 R-N 23,5mm
VST 50/35 R-N 23,5mm
VST50/35-R-N
Mortar Coupling Female Size 25 2 handles for hose 25mm
MIG10-X25
5 st
Mortar plug male Size 25 double handle Male 1" BSPP
VIG10-X25
5 st
Mortar plug system 23.5 male female-2" BSPP
VIG20/50-N
VST 50/25 R-N MORTAR HOSE PLUG (23.5) TYP 50 HOSE I.D. 25 MM
VST50/25-R-N
Klokoppling Slanganslutning 32mm T-size 50. Hane