MS02-3000
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
17 varianter
Utvald variant:
MS02-3000
Test hose assy., M16xM16 3
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Böjningsradie
35 mm
Diameter inv.
2 mm
Diameter utv.
5 mm
Längd
3000 mm
Modell kod
SMS-20-3000-B-W3
Märke namn
Stauff
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryck max.
630 bar
Pakke str.
Stregkode
118301
Brutto vægt
0,12 Kg
Netto vægt
0,12 Kg
Oprindelsesland
DEU
Intrastat varekode
Produkt information
Test hose assy., M16xM16 3
Product datasheet
Andre kigger på
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 500 mm
Varenummer:
MS01-0500
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
Mätslang M16x2, M16x2, 630 bar, 500 mm
Varenummer:
MS02-0500
Min. bestillingsenhed er:
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 1500 mm
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 1000 mm
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 2000 mm
Mätslang M16x2, M16x2, 630 bar, 1500 mm
Mätslang M16x2, M16x2, 630 bar, 1000 mm
Mätslang M16x2, M16x2, 630 bar, 2000 mm
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 750 mm
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 3000 mm
MÄTSLANG M16x2 - G1/4", L=400MM, 630 Bar
MÄTSLANG M16x2 - M16x2, L=7000MM, 630 Bar
MÄTSLANG M16x2 - G1/4 L=300MM, 630 Bar
MÄTSLANG M16x2 - M16x2, L=6000MM, 630 Bar
MÄTSLANG M16x2 - M16x2, L=700MM, 630 Bar
MÄTSLANG M16x2 - G1/4'', L=630MM, 630 Bar
Mätslang M16x2, M16x2, 630 bar, 200 mm
MÄTSLANG M16x2 - M16x2, L=4000MM, 630 Bar
Mätslang M16x2, M16x2, 630 bar, 5000 mm
Mätslang M16x2, M16x2, 630 bar, 750 mm
MÄTSLANG M16x2 - M16x2, L=600MM, 630 Bar
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 3500 mm
Högtrycksprovslang, M16 x M16
Högtrycksprovslang, M16 x M16
Mätslang M16x2, M16x2, 630 bar, 2500 mm
Mätslang M16x2, M16x2, 630 bar, 3500 mm
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 200 mm
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 2500 mm
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 5000mm
MÄTSLANG M16x2 - G1/4, L=10000MM, 630 Bar
MÄTSLANG M16x2 - G1/4", L=800MM 630 Bar