MS02-2000
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
17 varianter
Valgt variant:
MS02-2000
Test hose assy., M16xM16
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bend radius
35 mm
Brand Name
Stauff
Diameter inner
2 mm
Diameter outer
5 mm
Length
2000 mm
Model code
SMS-20-2000-B-W3
Pressure max.
630 bar
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C