MF1003P10NB
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
21 variants
Chosen variant:
MF1003P10NB
Filter element - MPF - 10my nominel
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter hål
40 mm
Diameter utv.
70 mm
Filtrering
Nominal
Filtreringsgrad
10 my
Flödeshastighet nominell LMin
224 lpm
Längd
220 mm
Modell kod
MF1003P10NBP01
Märke namn
MP Filtri
Packningsmaterial
NBR
Temperatur max.
+110 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryck max.
10 bar