MAVE12SR14-SY
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
7 variants
Chosen variant:
MAVE12SR14-SY
Manometeradapter Ställbar Inv-G1/4'', Syrafast
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Angle
0 °
Brand Name
Hydraspecma
Diameter pipe
12 mm
Material
Stainless steel
Material quality
1.4571 / AISI316Ti
Pressure max.
630 bar
Series
S
Thread inner
G 1/4 BSP
Thread inner metric
M20x1,5 MM