Bell housing gr.1 x B5/100-112 LMG250MFS1004S
Varenummer:
LMG250MFS1004S
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
Depth
105 mm
Diameter Bolt hole
14,0 mm
Diameter flange
250 mm
Diameter mountinghole
185 mm
Holes circle
215 mm
Material
Aluminium
Motor size
100, 112 IEC
Mountingtype
B5
Pump group
1
Recess towards engine
180 mm
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-30 °C