Bell housing SAE-C x B5/225 LMC450AFSZ080
Bell housing SAE-B x B5/200 LMC400AFSV070
Varenummer:
LMC450AFSZ080
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
Brand Name
MP Filtri
Depth
250 mm
Diameter Bolt hole
16,0 mm
Diameter flange
450 mm
Diameter mountinghole
350 mm
Holes circle
400 mm
Material
Aluminium
Motor size
225 IEC
Mountingtype
B5
Pump group
SAE-C
Recess towards engine
350 mm
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-30 °C