Klokke SAE B x B5/132 LMC300AFSX070
Varenummer:
LMC300AX070
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Kobling 22,22 x 38mm SGEA31G02050+EGE3+SGEA31M06077
Varenummer: AKGMM04P0016
Papirpakning B5/132
Varenummer: GUMP300
Boltcirkel
265 mm
Boltgevind metrisk
M12
Diameter bolthul
14,0 mm
Diameter flange
300 mm
Diameter montagehul
235 mm
Dybde
170 mm
Materiale
Aluminium
Montagetype
B5
Motor byggestørrelse
132 IEC
Mærke navn
MP Filtri
Pumpegruppe
SAE-B
Reces mod motor
230 mm
Temperatur maks.
+80 °C
Temperatur min.
-30 °C