Bell hous. SAE-B x B5/100-112 LMC250AFSQ070
…
Read more
Partnumber:
LMC250AQ070
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
4 variants
Chosen variant:
LMC250AQ070
Specifications
Dimensions and shipping
Bultcirkel
215 mm
Bultgänga metrisk
M12
Diameter bulthål
14,0 mm
Diameter fläns
250 mm
Diameter monteringshål
185 mm
Djup
138 mm
Montagetyp
B5
Motor byggstorlek
100, 112 IEC
Märke namn
MP Filtri
Pumpgrupp
SAE-B
Recess mot motor
180 mm
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-30 °C