KKV-102-102
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
7 variants
Chosen variant:
KKV-102-102
Kardankoppling Svetshane 4'', Ø 101.8mm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Hydraspecma
Diameter pipe
101.6 x 1.5 mm
Size
102 mm
Förpackningsstorlek
Streckkod
224359
Bruttovikt
0,63 Kg
Nettovikt
0,63 Kg
Ursprungsland
nor
Produktinformation
Product datasheet
Andra tittar på
Kardankoppling Hatt 4''
Kardankoppling Hatt 4''
Artikelnummer:
KXM-102
Förpackningsstorlek:
Kardankoppling M42, Hona-Hona 3"