JWEE-08-12
Package size:
20 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
28 variants
Chosen variant:
JWEE-08-12
S600-12-26G elbow
Specifications
Dimensions and shipping
B
37 mm
C
49 mm
CH
36 mm
Diameter rør
12 mm
F
G 3/4 BSP
Gevind udvendig
3/4-16 JIC
Gevind udvendig
G 3/4 BSP
J
3/4-16 JIC
Korrosions resistens
1400 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Materiale
Steel
Mærke navn
FOR
Overfladebehandling
Electro-galvanized / White chromatized
Standard ISO
ISO 1179
T
12 mm
Tryk maks.
250 bar