JM-14-22-L10
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
12 variants
Chosen variant:
JM-14-22-L10
Nut 1.3/16-12 JIC
Specifications
Dimensions and shipping
A
27,5 mm
CH
36 mm
Diameter rør
22 mm
Gevind indvendig
1.3/16-12 JIC
J
1.3/16-12 JIC
Korrosions resistens
1400 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Materiale
Steel
Mærke navn
FOR
Overfladebehandling
Electro-galvanized / White chromatized
Tryk maks.
315 bar