JKOR-10-08-SO
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
27 varianter
Valgt variant:
JKOR-10-08-SO
Fitting
Tilbehør (2)
Bushing Ø10
Partnumber:
JD-10
Nut 9/16 -18 JIC NW 17 mm
Partnumber:
JM-06-10
Specifications
Dimensions and shipping
A
29 mm
Angle
0 °
Brand Name
FOR
CH
27 mm
Corrosion resistance
1400 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Diameter pipe
10 mm
Dimension J1
3/4-16 JIC
Hexagon
27 mm
J
7/8-14 JIC
Material
Steel
Pressure max.
350 bar
Surface treatment
Electro-galvanized / White chromatized
T
16 mm