JGEU-08-12
Pakkauskoko:
30 st
Pienin tilausmäärä on:
1 st
KATSO MUUT VARIANTIT
30 varianttia
Valittu variantti:
JGEU-08-12
Adapter Rak, Utv-JIC, Utv-UNF
Katso myös (1)
Bushing Ø12
Partnumber:
JD-12
Specifications
Dimensions and shipping
A
44,7 mm
Angle
0 °
B
16,7 mm
Brand Name
Hydraspecma
CH
32 mm
D
15,1 mm
Diameter pipe
12 mm
Dimension F
1.1/16-12 UNF
J
3/4-16 JIC
Material
Steel
Pressure max.
350 bar
Surface treatment
Electro-galvanized / White chromatized
T
12 mm