JGEM-06-12ED
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
17 varianter
Valgt variant:
JGEM-06-12ED
Adapter Rak, Utv-JIC, Utv-M-ED
Tilbehør (1)
Bushing Ø10
Varenummer:
JD-10
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A
35 mm
Angle
0 °
B
14,1 mm
Brand Name
Hydraspecma
CH
17 mm
D
12 mm
Diameter pipe
10 mm
Dimension F metric
M12x1,5
J
9/16-18 JIC
Material
Steel
Pressure max.
350 bar
T
10 mm