JEVGE-20-20ED
Pakke str.:
3 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
20 varianter
Valgt variant:
JEVGE-20-20ED
Adapter Rak, Inv-JIC, Utv-G-ED
Tillbehör (2)
Bushing
Varenummer:
JD-32
Mutter, UNF-1 5/8''-12
Varenummer:
JM-20-30
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A
69 mm
Angle
0 °
B
325 mm
Brand Name
FOR
CH
50 mm
CH1
50 mm
Corrosion resistance
1400 hours salt spray DIN EN ISO 9227
D
20 mm
Diameter pipe
32 mm
F
G 1.1/4 BSP
J
1.5/8-12 JIC
Material
Steel
Model code
A102188/3242
Pressure max.
250 bar
Sealing material
NBR
Standard ISO
ISO 1179
Surface treatment
Electro zinc plated
T
32 mm
Temperature max.
+120 °C
Temperature min.
-20 °C