HYRI-76-AL
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
21 varianter
Utvald variant:
HYRI-76-AL
Klämring/hylsa aluminium YD/ID=80/76 L=40mm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Hydraspecma
Diameter inner
76 mm
Diameter outer
80 mm
Length
40 mm
Material
Aluminium
Material thickness
2 mm