HMP011/210
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
4 varianter
Valgt variant:
HMP011/210
Cetop3 pressure relief valve P 10-210 bar
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Atos
Contamination level max.
20/18/15 - ISO 4406
Flow rate nominal LMin
35 lpm
Model code
HMP-011/210
NG ISO-size
NG06
Oil viscocity recommended
15 - 100 cSt
Pressure max.
350 bar
Pressure setting max.
210 bar
Pressure setting min.
10 bar
Standard ISO
ISO 4401
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-20 °C