HM011/100
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
4 varianter
Utvald variant:
HM011/100
Cetop3 pressure relief valve P 5-100 bar
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Flödeshastighet nominell LMin
60 lpm
Föroreningsgrad max.
20/18/15 - ISO 4406
Märke namn
Atos
NG ISO-storlek
NG06
Oljeviskositet rekommanderad
15 - 100 cSt
Standard ISO
ISO 4401
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryck max.
350 bar
Tryckinställning max.
100 bar
Tryckinställning min.
5 bar