HFRC12G02
10 st
Anvendelsesområde
Compressed air, Food, Gas and liquids compatible with constituent materials, Vacuum
Gevind
G 1/4 BSP
Korrosions resistens
96 hours ASS
Materiale
Brass, Stainless steel
Materialekvalitet
CW614L/CW617L
Model kode
HFRC12G02
Mærke navn
Tierre
Pakningsmateriale
Yes
Serie
NSF/ANSI 169
Temperatur maks.
+150 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryk maks.
20 bar
Vakuum maks.
-0.999 bar
Vinkel
0 °
Pakke str.
Stregkode
448661
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
ita
Intrastat varekode
Adapter Rak Ø12 mm Utv-G1/4'' FDA Viton