COIL, D08 12 VDC AJ 27 WATT D08-27W-12D-AJ (Danfoss D061)
Artikelnummer:
H322719
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
Diameter inv.
13.15 mm
Effekt W
27 W
Kontakt typ
AMP
Längd
49.3 mm
Modell
D08
Modell kod
D08-27W-12D-AJ
Märke namn
Danfoss
Skyddsklass
IP 65
Spänning
12 V
Ström
DC
Förpackningsstorlek
Streckkod
374845
Bruttovikt
0,17 Kg
Nettovikt
0,17 Kg
Ursprungsland
Intrastat artikelkod