COIL, D08 12 VDC AJ 27 WATT D08-27W-12D-AJ (Danfoss D061)
Osanumero:
H322719
Pakkauskoko:
1 st
Pienin tilausmäärä on:
1 st
Brand Name
Danfoss
Current type
DC
Diameter inner
13.15 mm
Length
49.3 mm
Model
D08
Model code
D08-27W-12D-AJ
Plug type
AMP
Power W
27 W
Protection class
IP 65
Voltage
12 V
Pakkauskoko
Viivakoodi
374845
Bruttopaino
0,17 Kg
Nettopaino
0,17 Kg
Alkuperämaa
Intrastat-koodi