GZR20S22L
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
38 varianter
Utvald variant:
GZR20S22L
Straight fitting ø22L/20S With O-ring
Specifications
Dimensions and shipping
D1
22 mm
D2
20 mm
D3
14 mm
D4
14 mm
Diameter rör
22 - 20 mm
L1
50 mm
L2
54,4 mm
Märke namn
Stauff
Packningsmaterial
FKM/FPM (Viton®)
S1
36 mm
S2
32 mm
Serie
L
Serie 1
L
Serie 2
S
Säkerhetsfaktor
4
Temperatur max.
+200 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tillverkningsmaterial
Steel
Tryck max.
250 bar