GMV40269PPDALAS-SY
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
25 variants
Chosen variant:
GMV40269PPDALAS-SY
Rörklamma Komplett Ø26.9mm DIN3015 Tunga Serien, Syrafast
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Antal bultar
2
Diameter rör
26,9 mm
Färg
Black
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Märke namn
DIN 3015 part 2
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Polypropylene, Stainless steel
Typ
Profiled
Åtdragning moment
8 Nm
Pakke str.
Stregkode
320399
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
Produkt information
Andre kigger på
Rörklamma Ø65mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Varenummer:
TSLK6065PP
Pakke str.:
20 par
Min. bestillingsenhed er:
1 par
Rörklamma Ø12mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Varenummer:
TSLK3012PPG
20 par
Min. bestillingsenhed er:
1 par
Svetsplatta 37.8-70mm, DIN3015 Tunga Serien
SPAL6S
20 st
Rörklamma Ø25mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
TSLK4025PP
Rörklamma Ø38mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Aluminium
TSLK5038AL
Rörklamma Ø50mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Gummi
TSLK6050GU
TSLK4025PPG
Täckplatta 37.8-70mm, DIN3015-2 W3 Tunga Serien
DPAL6S
20 st
Rörklamma Ø16mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Aluminium
TSLK3016AL
DPAL4S
Rörklamma Ø60.3mm DIN3015-4 Tunga Serien, Polyamid
TSLK60603PA
1 set
1 set
Rörklamma Ø38mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Gummi
TSLK5038GU
Rörklamma Komplett Ø76.1mm, DIN3015-2 Tunga Serien,Aluminium
SPAL70761ALDPALAS
Rörklamma Ø33.7mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polyamid
TSLK50337PA
Rörklamma Ø20mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Rörklamma Ø60.3mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
SPAL5S
Svetsplatta 6-18mm, DIN3015 Tunga Serien
SPAL3S
Rörklamma Ø16mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Rörklamma Ø12mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polyamid
Rörklamma Ø114mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Rörklamma Komplett Ø33.7mm, DIN3015 Tunga Serien, Aluminium
SPAL50337ALDPALAS
Rörklamma Komplett Ø16mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Aluminium
SPAL4S
Rörklamma Ø10mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Sexkantskruv M10x70, Tunga Serien
AS5S
50 st
Rörklamma Ø18mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Rörklamma Ø22mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Rörklamma Ø42mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen