GMV40213ALDPALAS-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
8 varianter
Utvald variant:
GMV40213ALDPALAS-SY
Rörklamma Komplett Ø21.3mm, DIN3015 Tunga Serien, Syrafast
Specifications
Dimensions and shipping
Antal bultar
2
DIN storlek
2
Diameter rör
21,3 mm
Färg
Grey
Grupp Stauff
4S
Märke namn
Stauff
Standard DIN
DIN 3015 part 2
Temperatur max.
+300 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tillverkningsmaterial
Aluminium, Steel
Typ
Profiled
Ytskiktbehandling
Zinc-Nickel plated
Åtdragning moment
12 Nm