GKS-025-SY
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
GKS-025-SY
Water hose fitting Hose tail 25 mm SS
Specifications
Dimensions and shipping
Material
Brass
Pressure max.
25 bar
Spigot distance
40 mm
Package size
Barcode
455156
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Intrastat code
Product information
Klokoppling SL 1 kloavst. 40mm Syrafast 'GEKA'
Product datasheet
Others has been looking for
Packning NBR klokoppl. 'GEKA'
Packning NBR klokoppl. 'GEKA'
Partnumber:
GKXB
Claw coupling male thread, brass, 42mm, "French"