3/4 needle valve, Tognella FT1251/2-01-34
Flow control valve with regulated flow in both directions. Adjusting knob with scale.
…
Läs mer
Artikelnummer:
FT1251-2-3/4
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
5 varianter
Utvald variant:
FT1251-2-3/4
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
G 3/4 BSP
B
20 mm
C
91 mm
CH
34 mm
D
100 mm
Dimension F
38 mm
E
12 mm
Flow Nominel
80 lpm
G
15 mm
Gevind
G 3/4 BSP
H
M30x1,5
L
22 mm
Materiale
Brass
Mærke navn
Tognella
Overfladebehandling
Nickel-plated
Pakningsmateriale
NBR
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryk maks.
210 bar