FT-573/R10AR14
Tryckvakt NO 1-10 Bar G1/4'', Stål NBR
Artikelnummer:
FT-573/R10AR14
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
Beskyttelsesklasse
IP 54
Gevind
G 1/4 BSP
Kontaktfunktion
Normally open
Materiale
Steel
Mærke navn
Tognella
Overfladebehandling
Zinc-plated
Pakningsmateriale
NBR
Spænding maks.
48 V
Stiktype
Flat pins 6,3x0,8
Strømstyrke maks.
0.5 A
Temperatur maks.
+80 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryk maks.
250 bar
Trykindstilling maks.
10 bar
Trykindstilling min.
1 bar