FOODH-122
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
27 variants
Chosen variant:
FOODH-122
Presshylsa Ø122mm 4'' syrafast
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Hydraspecma
Diameter hose outer max.
122 mm
Hose size
4 "
L
70,5 mm
L1
67,5 mm
Material
Stainless steel
ØA
131 mm
ØC
112 mm
ØD
123 mm
Pakke str.
Stregkode
231310
Brutto vægt
0,90 Kg
Netto vægt
0,90 Kg
Oprindelsesland
esp
Produkt information
Målskitse
Presshylsa Ø122mm 4''
Product datasheet
Andre kigger på
Ferrule 3/4" for 1SC/1SN/2SC/2SN
Varenummer:
Pakke str.:
25 st
Min. bestillingsenhed er:
Ferrule for 1.1/2” food hose OD max: 52mm