FOODH-106
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
27 variants
Chosen variant:
FOODH-106
Presshylsa Ø106mm 3'' syrafast
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Hydraspecma
Diameter hose outer max.
106 mm
Hose size
3 "
L
66 mm
L1
63 mm
Material
Stainless steel
ØA
113 mm
ØC
85 mm
ØD
106,5 mm
Package size
Barcode
231308
Gross weight
0,897 Kg
Net weight
0,897 Kg
Country of origin
esp
Product information
Measure sketch
Presshylsa Ø106mm 3''
Product datasheet
Others has been looking for
Ferrule 3/4" for 1SC/1SN/2SC/2SN
Partnumber:
25 st
Ferrule for 1.1/2” food hose OD max: 52mm