EHK005-20BK
Förpackningsstorlek:
1 m
Minsta beställningskvantitet:
1 m
SE ANDRA VARIANTER
3 varianter
Utvald variant:
EHK005-20BK
Plaster and Grout Spraying 1.1/4" Abrasion resistant
Specifications
Dimensions and shipping
Märke namn
Danfoss
Slangdimension
1.1/4 "
Package size
Barcode
473860
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
tur
Intrastat code
Product information
Product datasheet
Others has been looking for
Universalslang Multi Master EPDM 32mm 20bar
Partnumber:
MM-32
Package size:
30 m
Tryckluftslang 1.1/4" Gul, 20 Bar
Partnumber:
EHA501-20
61 m
Hetvattenslang EPDM 1.1/4" 10 Bar +125C
EHW023-20
61 m
Tryckluftslang EHA501 Yellow, 20 Bar
EHA501-20
Uniflex S BIO PVC suction- and pressure hose Dim. 1.1/4"
60 m
EHW036-20
PTFE Slang 1.1/4" 1W Veckad DNV
PTFE Hose 1W Convoluted DNV
PTFE Hose 1W Convoluted DNV
0108172 - Uniflex S BIO PVC sug- och tryckslang
20 m
Brandslang Titan 1.1/4 32mm
Brandslang Titan 1.1/4 32mm
30 m
Brandslang Titan
Brandslang Titan
EPDM Hot Water Discharge EHW023 10 bar +125C
MM - Multi Master 20 bar
MM - Multi Master 20 bar