EHF003-20BU
Package size:
1 m
Min. order quantity is:
1 m
SEE OTHER VARIANTS
10 variants
Chosen variant:
EHF003-20BU
"Food hose hot cleaning FDA 1.1/4"""""
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Danfoss
Hose size
1.1/4 "
Package size
Barcode
488171
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
TUR
Intrastat code
Product information
"Livsmedelsslang Industriell reng�ring FDA 1.1/4"""""
Product datasheet
Others has been looking for
Partnumber:
EHF003-20BU
Min. order quantity is:
Uniflex S BIO PVC suction- and pressure hose Dim. 1.1/4"
Partnumber:
60 m
60 m
Uniflex S BIO PVC suction- and pressure hose
30 m
30 m
MULTI Master hose 1.1/4 20 bar
MULTI Master hose 1.1/4 20 bar
MM-32
EPDM Hot Water Discharge EHW023 10 bar +125C
EHW023-20
61 m
Hose EPDM hot water discharge 20 Bar 1.1/4"
EHW036-20
EPDM Hot Water Discharge 1.1/4" 10 Bar +125C
61 m
Armerad slang, PVC, 19x26
Armerad slang, PVC, 19x26
PVC-19
50 m
Blue food flow hot- and cold water hose
BFF-16
50 m
Multipurpose EPDM hose 3/8" 20bar
EHA510-06
100 m
Transparent PVC hose Dim. 1/4" (6 x 10 mm)
PVCO-06X10
Siliconhose, with reinforcement, food, type VITR
VITR0612
25 m
Silikonslang oarmerad 7x10mm, FDA
VIT0710
25 m
PVC-hose unarmed - PVCO
PVC-hose unarmed - PVCO
PVCO-14
Sug och tryckslang Alfacier 63x76mm
PL063
Red industrial water hose 3/4 (19mm) WP 10 bar
IWR-20
BFF-25
BFF-19
Silikonslang armerad röd 19/27mm, FDA
VITR1927
Multipurpose EPDM hose 1/4" 20bar
EHA510-04
100 m
Livsmedelsslang Industriell rengöring FDA 19/31
EHF003-12BU
Multipurpose EPDM hose 1" 20bar
Lågtrycksslang Lock-On 3/8, Svart
LOCKON-06-S
125 m
Premo Flex Red 3/4'' Non-conductive
PFR-19
152 m
152 m
Allroundslang Premo Flex Red 1/2'' Non-conductive
PFR-12
Lågtrycksslang Lock-On 1/4, Röd
LOCKON-04-R
Universal hose, Gates Non-Conductive, Plant Master Xtreme
PFR-19
Silikonslang oarmerad 18x24mm, FDA
VIT1824
Silikonslang oarmerad 10x16mm, FDA
Silikonslang oarmerad 6x9mm, FDA